Blog categories

Comments

14 березня у Києві відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція

14 березня у Києві відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція

Організатор конференції — Всеукраїнська дорожня Асоціація. Єдина в Україні Асоціація, що об’єднує дорожньо- будівельні компанії, виробників техніки та дорожніх матеріалів.

Учасники — провідні дорожні ремонтно-будівельні компанії, виробники техніки та матеріалів, керівники служб автомобільних доріг в областях, керівники облдержадміністрацій, мери міст та ОТГ, міжнародні фінансові організації, експерти дорожньої галузі.

Спікери — профільні народні депутати, заступники міністрів, керівники профільних державних установ, громадських організацій.
Мета конференції — створення найбільш сприятливих умов розвитку ринку, сприяння лібералізації та реформуванню дорожнього сектору, захист його прав та інтересів.

«Дорожній бізнес об’єднався заради конструктивного діалогу з владою. 227 зареєстрованих учасників, 103 дорожні компанії, 20 керівників регіональних служб автомобільних доріг, 19 мерів міст та голів ОТГ, 15 представників ОДА, 15 спікерів. На моїй пам’яті таке відбулося вперше. Дуже багато конструктиву від присутніх спікерів, безліч запитань від учасників. За відгуками, кожен отримав те, за чим сюди прийшов. Незабаром ми зберемо усе почуте на конференції в єдину Резолюцію та опублікуємо її публічно. Це буде старт великої спільної роботи бізнесу в обличчі Всеукраїнської дорожньої Асоціації та профільних державних установ. Усім дякую за конструктив та плідну роботу», — Артем Гриненко, Президент Всеукраїнської дорожньої Асоціації.

«Якщо ви не хочете бути динозаврами, та щоб вас не замінили на ринку нові міжнародні компанії — об‘єднуйтесь та розвивайтеся!», — Ярослав Дубневич, народний депутат України.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}