Blog categories

Comments

БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ УКРТРАНСБЕЗПЕЗПЕКИ: ШЛЯХОВИКИ РОЗПОВІЛИ, ЧОМУ ФУРИ «ВБИВАЮТЬ» ЗАПОРІЗЬКІ ДОРОГИ

БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ УКРТРАНСБЕЗПЕЗПЕКИ: ШЛЯХОВИКИ РОЗПОВІЛИ, ЧОМУ ФУРИ «ВБИВАЮТЬ» ЗАПОРІЗЬКІ ДОРОГИ

Не через «Велике будівництво», а через бездіяльність Укртрансбезпеки перевантажені фури псують місцеві дороги в Запорізькій області.

Таким чином у ДП «Місцеві дороги Запорізької області» відреагували на протест жителів Пологівського району, передає Depo.Запоріжжя.

У ДП «Місцеві дороги Запорізької області» відреагували на протест селян Пологівського району, які у п’ятницю, 19 червня, блокували рух вантажівок на ділянці дороги О081983 Чернігівка – Новополтавка – Семенівка – Басань. Протестувальники скаржилися, що дорогу, насамперед, дорожній міст (дренажну конструкцію, – ред.), псують вантажівки, які використовують цей шлях через ремонти на запорізьких трасах. Люди також вимагали відновлення дороги та заборони для фур їздити нею.

У «Місцевих дорогах», які є балансоутримувачем «пологівської» дороги, кажуть, що повністю розуміють і розділяють обурення місцевих жителів. Однак першопричинами руйнації дороги називають не «Велике будівництво», а бездіяльність Укртрансбезбеки.

«Керівництво держпідприємства неодноразово зверталось до профільного Департаменту облдержадміністрації стосовно руйнації доріг загального користування місцевого значення Запорізької області перевантаженим великоваговим транспортом. Було проведено кілька нарад за участі «Укртрансбезпеки», Нацполіції та профільного Департаменту облдержадміністрації, де були обговорені заходи з недопущення перевищення навантажень на автошляхи Запорізької області. Проте, відповідно до чинного законодавства, дієві важелі впливу на ситуацію перебувають виключно у сфері діяльності Державної служби України з безпеки на транспорті. Адже саме вони мають стежити за порушеннями з боку перевізників великовантажних авто», – прокоментували у пресслужбі «Місцевих доріг».  

На підприємстві зазначили, що ділянка дороги О081983 Чернігівка – Новополтавка – Семенівка – Басань потребувала відновлення ще у 2018 році, тоді та навесні цього року шляховики приводили її до проїзного стану. Однак нині, через збільшення інтенсивності руху великовантажного транспорту, стан дороги та узбіч знову погіршився.

На підприємстві підкреслили, що запобігання руху перевантажених фур запорізькими дорогами, лежить поза сферою його діяльності і що не лише в Запорізькому регіоні, а й в цілому в Україні наслідки від руху перевантажених авто набули загрозливих масштабів. «Зважаючи, що фахівці «Укртрансбезпеки» фактично не справляються зі своїми повноваженнями по всій державі, 17 червня 2020 року Президент України Володимир Зеленський в рамках термінових заходів доручив правоохоронним органам стежити за порушенням габаритно-вагових обмежень на дорогах України», – підсумували в ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

Нагадаємо, безтермінову акцію протесту оголосили жителі Пологівського району 19 червня. Люди заблокували рух фур та заявили, що з таким навантаженням дорожньому мосту залишилося існувати кілька днів, після цього сполучення тут взагалі припиниться.

Джерело: ZP.DEPO

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}