Blog categories

Comments

Дорожня галузь не повинна дрейфувати в складних умовах — Ltd. Ozra International Trading

Дорожня галузь не повинна дрейфувати в складних умовах — Ltd. Ozra International Trading

2020 й – це час великих можливостей для дорожньої галузі. З таким настроєм ми починали цей рік — неймовірне фінансування — понад 85 млрд гривень, фантастичні плани — 4000 кілометрів доріг. Ситуація, пов’язана зі світовою епідемією, вселила сумніви, що «Велике будівництво» взагалі можливе.

Незважаючи на подвійність настроїв в умовах епідемії та можливої ​​кризи, багато експертів говорять про те, що в Україні дорожню індустрію проблема не торкнеться, і ймовірно дасть додатковий стимул у розвитку.

Про можливі проблеми, про закордонний досвід, про інновації, виробничий потенціал і важливості Асоціації, як структурного об’єднання для дорожньої галузі – топ-менеджер компанії Ltd. Ozra International Trading, Назим Озтюркчю.

Українська дорожня галузь — це понад 200 компаній різних рівнів, від промислових гігантів, до невеликих компаній місцевого рівня. І коли на ринку з’являються нові гравці, з багатим зарубіжним досвідом — це викликає насторожену реакцію, але завжди має позитивний ефект.

Всеукраїнська дорожня Асоціація — це сукупність компаній в дорожньо-будівельній галузі. І інтеграція міжнародного досвіду, як додаткової стимуляції українського ринку, є одним із завдань Асоціації.

У 2017 році в Україні була зареєстрована Ltd. Ozra International Trading, вже українська компанія з турецьким капіталом. Сьогодні — це компанія з рядом інноваційних розробок, яка готова впроваджувати свій потенціал в будівництво доріг.

— Нас не лякала кількість підрядників в Україні, коли вирішили відкрити компанію. Конкуренція — це завжди добре. Наше завдання — реалізовувати цікаві проекти, демонструвати нові технології, і звичайно ж, будувати якісні дороги в Україні, — розповів Назим Озтюркчю.

Ltd. Ozra International Trading — сучасна дорожньо-будівельна компанія з іноземним капіталом і європейським підходом до вирішення завдань, яка динамічно розвивається на будівельному ринку України.

Представляє інтереси в Україні і є уповноваженим представником всесвітньо відомої науково-виробничої компанії E-MAK ™ (Турецька Республіка), яка виробляє високотехнологічні, екологічно безпечні і енерго-економні комплекси з виробництва асфальтобетонних сумішей, і дроблення щебня.

— На даний момент ми готові до викликів індустрії. Наша компанія укомплектована кращими фахівцями, маємо парк техніки, і при необхідності задіємо весь потенціал, який маємо. Наприклад, в Туреччині у нас є ще завод E-MAK, і ми цілком готові в стислі терміни транспортувати його в Україну. До речі, один такий побудований під Обуховом. Ми вже зараз здатні виробляти 240 тон матеріалу на годину.

Дійсно, АБЗ E-MAK серії Express Е240 здатний видавати унікальні показники:

• 240 тон на годину — 4 види асфальтобетонних сумішей;

• в роботі комплексу задіяно всього 3 фахівця;

• можливість складування до 300 тон готової суміші з підігрівом в зимовий час;

• може бути транспортовано на 11 фурах

Якщо говорити про домашній досвіді в Туреччині, то відмінною рисою є технологічність процесів. Адже геополітика країни давно підв’язалась до західних цінностей, принципів, і величезні інвестиції дозволили напрацювати досвід будівництва висококласних доріг.

Сьогодні, складно говорити про що-небудь, не зачіпаючи тему епідемії і можливої ​​кризи економіки. І яким би не був клас компанії, завжди є ризики, до яких потрібно бути готовими.

— Властивість об’єднувати зусилля розвинене в Туреччині. Завдяки участі в Асоціації ми отримували 60% всіх своїх замовлень. І природно, стати частиною пулу компаній зі своїм досвідом — це нормально. Власне, це розуміння стало причиною участі у Всеукраїнській дорожньої Асоціації. Нам близькі європейські цінності, і власне цей підхід Асоціації став визначальним, коли приймали рішення. Більш того, взаємини, які вибудовуються всередині галузевих бізнес-організацій завжди, наголошую на цьому слові, приносять лише позитивний результат. Різний по вимірності, але завжди позитивний.

— До того ж зараз, коли ринок невиразний, але все ще не було команди гальмувати, життєво необхідно не пускати все на самоплив. Дорожня галузь не може дрейфувати сама по собі. Потрібно координувати дії. І влада, і Асоціації повинні об’єднати зусилля, щоб вирівняти курс.

На даний момент інвестиційний клімат в світі не найкращий. Однак Україні просто необхідний приріст потенціалу. І Ltd. Ozra International Trading одна з компаній, які мають можливість залучати великих інвесторів, будувати своїми засобами виробничі майданчики — асфальто-бетонні заводи, оснащувати виробництво технікою. — Практично впевнений, що галузь в Україні не постраждає.

Згуртовані дії виведуть країну на новий рівень. У наші плани входить прийняти максимально можливу участь в тому, щоб втілити плани на Велике будівництво доріг 2020. Будувати, і капітально ремонтувати в Україні до 100 км доріг на рік, забезпечивши високу якість робіт, і прозорість витрат.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}