Blog categories

Comments

Голова Донецької ОДА показав, як відбувається будівництво шляхопроводу між Бахмутом і Світлодарськом

Голова Донецької ОДА показав, як відбувається будівництво шляхопроводу між Бахмутом і Світлодарськом

На Донеччині триває будівництво шляхопроводу на трасі «Київ — Харків — Довжанський» між Бахмутом і Світлодарськом. Про це  повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко. За його словами, роботи розпочалося у вересні цього року і йдуть згідно з графіком.

«Старий міст на цьому місці був зруйнований під час активних бойових дій; новий буде ширшим, надійнішим і красивішим», — зазначив Кириленко.

Наразі в Донецькій області цього року відновили 10 мостів державного та місцевого значення. Відновити ще три завершиться до кінця року. Нагадаємо, у листопаді на Закарпатті добудували міст через Тереблю, закладений ще в 2006 році.

Раніше «Укравтодор» запропонував направити 28,7 млрд гривень на ремонт мостів. За даними держпідприємства, ремонту потребує кожен восьмий міст.

Джерело

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}