Blog categories

Comments

ГУБЕРНАТОР СУМЩИНИ АНОНСУВАВ ЗАПУСК МОСТУ У КЛИМЕНТОВОМУ, ЯКИЙ РЕМОНТУЄ RGM GROUP

ГУБЕРНАТОР СУМЩИНИ АНОНСУВАВ ЗАПУСК МОСТУ У КЛИМЕНТОВОМУ, ЯКИЙ РЕМОНТУЄ RGM GROUP

Міф про неможливість відремонтувати міст поблизу с. Климентове на Охтирщині, який десятиріччями був у аварійному стані, нарешті буде зламано. На цьому під час своєї прес-конференції акцентував губернатор області Роман Грищенко.

Дійсно, вже зовсім скоро ремонт мосту на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентове буде завершено. Через декілька тижнів розпочнеться випробування реконструйованого мостового переходу. Нині ж на завершальній стадії – окремі види робіт. Приємно працювати, коли для цього створені всі умови.

Завдяки повному фінансуванню, відсутності бюрократичних тяганин і розумінню з боку обласної влади важливості реалізації такого проекту, ТОВ «Сумимостобуд», що входить до групи компаній RGM group, вдасться з випередженням графіку якісно вирішити одне із найболючіших питань не тільки для жителів Климентового, а й Сумщини в цілому. Тож невдовзі в області з’явиться сучасний, а головне безпечний міст через Ворсклу.

Нагадаємо, що оновлення мосту поблизу с.Климентове здійснюються у рамках загальнонаціональної програми «Велике будівництво».

Стан мостового переходу був критичний і визнаний як обмежено працездатний, або за класифікацією ДБН В.2.3-6-2002 – непридатний для нормальної експлуатації.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}