Blog categories

Comments

Кабмін назвав переможця конкурсу на посаду голови Укравтодору

Кабмін назвав переможця конкурсу на посаду голови Укравтодору

Уряд визначив переможцем конкурсу на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг Євгена Кузькіна.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Кабінет Міністрів України визначив переможця конкурсу на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг України. Ним став Євген Кузькін, який з травня 2021 року є тимчасово виконуючим обов’язки глави Укравтодору«, — йдеться у повідомленні.

У Мінінфраструктури поінформували що Євген Кузькін є доктором економічних наук, має почесне звання «Заслужений економіст України». Нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Впродовж кар’єри він працював на експертних і керівних посадах у Фінансовому управлінні Харківської ОДА, Державній податковій інспекції у Харківській області, обіймав посаду заступника міністра фінансів, очолював Департамент місцевих бюджетів Міністерства фінансів та Департамент планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Укравтодору.

З червня 2020 року Кузькін перебував на посаді першого заступника голови Укравтодору.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 20 травня призначила на посаду міністра інфраструктури Олександра Кубракова, який до цього з листопада 2019 року був головою Укравтодору.

Джерело

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}