Blog categories

Comments

Кабмін схвалив цілодобовий ваговий контроль фур

Кабмін схвалив цілодобовий ваговий контроль фур

Розпорядженням уряду також передбачена закупівля відповідного обладнання

Кабінет міністрів на засіданні 7 вересня прийняв проект розпорядження «Про заходи щодо недопущення руйнування автомобільних доріг». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив представник уряду в парламенті Василь Мокан.

«Мова йде про введення цілодобового вагового контролю транспортних засобів, здійснюваного Укртрансбезопасностью спільно з Нацполіцією, СБУ, ГФС, Укравтодором та місцевими органами виконавчої влади», — написав він.

Крім загальних заходів габаритно-вагового контролю, в розпорядженні також передбачена закупівля відповідного обладнання і ремонт наявних спеціально обладнаних місць здійснення габаритно-вагового контролю.

Минулого місяця Кабінет міністрів дозволив інспекторам Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) проводити рейдові перевірки в присутності одного посадовця.

Укравтодор і Мінінфраструктури звітують про мільйони, отриманих за штрафи через перевантаження фур. Ці кошти повинні йти на ремонт доріг. Але, як з’ясував MINTRANS, на практиці від компаній складно домогтися оплати.

Джерело: МІНТРАНС

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}