Blog categories

Comments

КОМІТЕТ ВРУ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ ВРАХУВАВ ПРОПОЗИЦІЮ ВДА ПРО СПРЯМУВАННЯ КОШТІВ COVID-ФОНДУ НА МІСЦЕВІ ДОРОГИ

КОМІТЕТ ВРУ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ ВРАХУВАВ ПРОПОЗИЦІЮ ВДА ПРО СПРЯМУВАННЯ КОШТІВ COVID-ФОНДУ НА МІСЦЕВІ ДОРОГИ

5 червня ВРУ прийняла у першому читанні законопроект №3509 про внесення змін до закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». У відповідності до законопроекту кошти з Фонду боротьби з COVID-19 мають бути частково направлені на ремонт доріг. 

Всеукраїнська дорожня Асоціація ознайомилася з законопроектом і направила до Комітету ВРУ з питань бюджету пропозиції для внесення змін. Асоціація запропонувала доповнити кінцеву редакцію законопроекту необхідністю спрямування коштів не тільки на дороги державного значення, а й на місцеві, що створило б можливість додаткової стимуляції регіональної дорожньої інфраструктури.

15 червня відбулося засідання Комітету під час якого пропозиції Асоціації врахували у остаточній редакції законопроекту. Тобто, 35 млрд гривень з Фонду боротьби з COVID-19 будуть направлені на ремонт у тому числі і доріг місцевого значення.

На засіданні Комітету з питань бюджету за результатами розгляду порядку денного прийнято такі рішення: “Рекомендовано Верховній Раді законопроект прийняти у другому читанні та в цілому як закон в остаточній редакції, викладеній Комітетом у порівняльній таблиці”.

Голосвування за закнопроект відбудеться 18 червня.

There is 1 comment
  1. […] дорожня Асоціація після прийняття ВРУ законопроекту у першому читанні ознайомилася з законопроектом і направила до […]

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}