Blog categories

Comments

Кошти COVID-Фонду направлять на будівництво місцевих доріг — Всеукраїнська дорожня Асоціація

Кошти COVID-Фонду направлять на будівництво місцевих доріг — Всеукраїнська дорожня Асоціація

Верховна Рада України ухвалила законопроект №3509 про внесення змін до закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Всеукраїнська дорожня Асоціація після прийняття ВРУ законопроекту у першому читанні ознайомилася з законопроектом і направила до Комітету ВРУ з питань бюджету пропозиції для внесення змін. Асоціація запропонувала доповнити кінцеву редакцію законопроекту необхідністю спрямування коштів не тільки на дороги державного значення, а й на місцеві, що створило б можливість додаткової стимуляції регіональної дорожньої інфраструктури.

За законопроект з врахованими від Асоціації змінами проголосували 331 депутат. Отже, Кабінет Міністрів України зможе частину коштів з COVID-Фонду направити на будівництво доріг місцевого значення, в тому числі і на ремонт доріг до опорних лікарень.

Згідно з пояснювальною запискою, виходячи з усередненої структури вартості дорожніх ремонтно-будівельних робіт, прийняття проекту закону призведе до позитивного соціально-економічного ефекту для держави, а саме:

  • стимулюватиме додатковий попит на продукцію галузей економіки у розмірі 25 375,0 млн грн;
  • підвищить надходження усіх видів податків та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів у розмірі близько 7 554,5 млн грн;
  • збільшить обсяг доходів зайнятого населення на суму 1 831,4 млн грн;
  • підвищить інвестиційну спроможність дорожніх підприємств (планові накопичення) на суму 239,2 млн грн.

Закон набуває сили на наступний день після опублікування.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}