Blog categories

Comments

КОШТИ З COVID-ФОНДУ НЕОБХІДНО СПРЯМУВАТИ НА ДОРОГИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ — ВСЕУКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЯ АСОЦІАЦІЯ

КОШТИ З COVID-ФОНДУ НЕОБХІДНО СПРЯМУВАТИ НА ДОРОГИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ — ВСЕУКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЯ АСОЦІАЦІЯ

Верховна рада України 5 червня попередньо схвалила направлення коштів з Фонду боротьби з COVID-19 на ремонт українських доріг. Відповідний законопроект №3509 про внесення змін до закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» було підтримано 280-ма народними депутатами. 

Мова йде про перерозподіл коштів Фонду, а саме 35 млрд гривень, на дорожнє будівництво. У запропонованій редакції, вказаний законопроект передбачає спрямування додаткових коштів на покращення транспортного сполучення, будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування лише державного значення.

Місцеві громади мають не менш нагальну потреба в ремонті автомобільних доріг.

Тому Всеукраїнська дорожня Асоціація направила звернення до Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету з пропозицією до другого читання доповнити статтю 28 ЗУ «Про державний бюджет України на 2020 рік» необхідністю спрямування додаткових коштів у дорожньо-будівельній галузі на автомобільні дороги загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у співвідношенні:

  • 15 мілрд грн — на будівництво та ремонт доріг держзначення;
  • 20 млрд грн — на будівництво та ремонт доріг місцевого значення.

Це дозволить значно розширити географію проектів у регіонах та вирішуватиме дотичну проблему з зайнятістю у областях, тобто дозволить створити додаткові робочі місця.

There is 1 comment
  1. […] дорожня Асоціація ознайомилася з законопроектом і направила до Комітету ВРУ з питань бюджету пропозиції … Асоціація запропонувала доповнити кінцеву редакцію […]

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}