Blog categories

Comments

Круглий стіл, присвячений сучасним та екологічним технологіям будівництва доріг

Круглий стіл, присвячений сучасним та екологічним технологіям будівництва доріг

5 вересня 2019 року відбувся круглий стіл, присвячений сучасним та екологічним технологіям будівництва доріг. Організатором заходу стала Всеукраїнська дорожня Асоціація. У заході брали участь замовники робіт різних рівнів, виробники плитки, підрядні організації, проектні організації.

У ході обговорення замовники зазначили ряд переваг будівництва доріг з плитки: екологічність, довговічність, ремонтопридатність, та естетичність. Також замовники зазначили ряд проблем, які їм заважають при виборі технології будівництва дороги з плитки (серед яких розрахунки, техніко-економічне порівняння різних варіантів типів покриттів, проектування; якість продукції та робіт, сертифікація, експлуатація та інші).Виробники плитки запропонували консультативну допомогу замовникам щодо озвучених ними проблемних моментах та зазначили, що сьогодні вже є відповіді та розв’язання піднятих проблем.

В процесі дискусії учасники круглого столу прийшли до висновку, що застосування технологій будівництва із використанням штучних елементів мощення є перспективним напрямком не тільки на дорогах комунального значення, а і на деяких дорогах загального користування державного і місцевого значення (усіх категорій доріг, окрім І). Також було зазначено, що конструкції брукованих покриттів сприймають велике вагове навантаження та застосовуються в Аеропортах (Гонконг) та контейнерних терміналах (Китай), для стоянки зерновозів (Одеса) та ін.

Всеукраїнська дорожня Асоціація бачить перспективним напрямком влаштування покриттів зі штучних елементів мощення на дорогах загального користування державного та місцевого значення. ВДА запропонувала усім приватним компаніям, які здійснюють господарську діяльність за цим напрямком, об’єднатися та спільними зусиллями впровадити всі пропозиції учасників круглого стола заради початку глобального будівництва екологічних та довговічних доріг.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}