Blog categories

Comments

Масштабне асфальтування Шулявського мосту в столиці завершено!

Масштабне асфальтування Шулявського мосту в столиці завершено!

На місці події 20 серпня зустрілися президент Всеукраїнської дорожньої асоціації Артем Гриненко і Олександр Приступов, засновник ТОВ «Трініті-Груп», що входить до ВДА.

«Трініті-Груп» – офіційний дистриб’ютор інноваційних світових технологій у дорожньому будівництві. Наймолодша серед усіх дорожніх структур Києва, компанія стрімко розвивається. Її амбітна мета – дати зелене світло в Україні всім передовим рішенням, які успішно застосовуються у розвинених країнах.

Одним із показових прикладів сучасної транспортної інфраструктури в Україні став Шулявський міст, де компанія виконала весь комплекс дорожніх робіт. Участь «Трініті-Груп» у цьому ексклюзивному проєкті обумовлена її широкими технічними можливостями і фаховістю працівників.

…Ось і настала довгоочікувана мить, коли три потужні асфальтоукладальники відомих світових виробників, вишикувані на мосту в один ряд, гордо рушили вперед, висипаючи дбайливо підготовлену гарячу суміш; за ними дружно пішли потужні котки, залишаючи за собою ідеально рівне полотно без шів і стиків. А очолив колону перевантажувач асфальтобетонної суміші Roadtec Shuttle Buggy SB-2500.

«Матеріали і технології, які ми залучили на цей об’єкт, дають нам шанс передбачити, що покриття на мосту гарантовано прослужить не менше десяти років», – запевняє Олександр Приступов.
Які ж новації застосувала «Трініті-Груп»?

По-перше, це гідроізоляція Matacryl від компанії RPM, витривалість якої підтверджено практикою використання на найбільших мостах у світі, і високомодифікований бітум, що надає покриттю особливої міцності та дозволяє справлятися з підвищеними осьовими навантаженнями.

По-друге – сучасна техніка, зокрема перевантажувач Roadtec, який працює в безпосередній взаємодії з асфальтоукладальником, забезпечуючи безперервність укладання покриття.

Отже, завдяки цілеспрямованій роботі компанії «Трініті-Груп» Україна ще на один крок наблизилася до високих світових стандартів у будівництві мостів!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}