Blog categories

Comments

НА БУКОВИНІ ЦЬОГО РОКУ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ТА ЗБУДУЮТЬ 70-80 КМ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ – ОДА

НА БУКОВИНІ ЦЬОГО РОКУ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ТА ЗБУДУЮТЬ 70-80 КМ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ – ОДА

У межах програми «Велике будівництво» у Чернівецькій області цього року буде відремонтовано та збудовано 50 км місцевих та 70-80 км доріг державного значення. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, передає УНН з посиланням на ОП.

Так, на сьогодні проведені й завершені всі тендери.

«У Чернівецькій області цього року буде відремонтовано та збудовано 50 км місцевих та 70-80 км доріг державного значення. На сьогодні сумарно на державні дороги та дороги місцевого значення в області виділено понад 1 мільярд гривень», – повідомив голова облдержадміністрації.

У свою чергу, Президент Володимир Зеленський відзначив важливість будівництва доріг в Україні та Чернівецькій області зокрема.

«Коли ще не був Президентом, мені соромно було їздити Україною через якість доріг, яких не було. У цьому році, ви знаєте, понад чотири тисячі кілометрів доріг ми побудуємо. Зараз у процесі», – наголосив Глава держави, додавши, що це в рази більше, ніж у попередні роки.

Президент зауважив, що Міністерство інфраструктури та Укравтодор працюють над тим, щоб за п’ять років досягти в Україні принципово іншого рівня сервісу та якості доріг.

Раніше УНН писав, що Зеленський відвідав Рідківську загальноосвітню школу та ознайомився з перебігом реалізації в регіоні Національної програми «Велике будівництво».

Джерело: УНН

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}