Blog categories

Comments

Офіційно: Укравтодор хоче добудувати Подільський міст у Києві

Офіційно: Укравтодор хоче добудувати Подільський міст у Києві

Державна служба автомобільних доріг офіційно звернулася до голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка з пропозицією взяти на баланс недобудований Подільський мостовий перехід для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію.

Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

Держкомпанія готова взяти на баланс весь об’єкт, включаючи з’їзди і розв’язки, провести коригування проєкту, експертизу і почати роботи.

«Якщо для КМДА Подільсько-Воскресенський перехід є унікальним складним об’єктом, то для Укравтодору це стане одним з подібних мостів, які ремонтуються та будуються за Національною програмою відновлення мостів», – заявив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Він додав, що держкомпанія має напрацьовані алгоритми роботи з такими конструкціями, у них є кваліфікована команда, яка керує десятками таких проектів.

В ефірі телеканалу «Київ» в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський припустив, що зацікавленість мостом викликана тим, що наразі роботи на мосту тривають і вже є певний результат.

«Питання Великої Окружної, надзвичайно важливого державного об’єкта, ще не знято. Але чомусь цікавість викликають ті об’єкти, які у фазі активного будівництва», – зазначив в. о. першого заступника голови КМДА.

За його словами, передача мосту з балансу на баланс тільки затягне процес його побудови. Бюрократичність процедури може зайняти до року.

Мондриївський наголосив, що вважає за необхідне Укравтодору спочатку закінчити роботи на Дарницькому мосту.

Джерело

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}