Blog categories

Comments

Огородження дорожні перильного типу

Огородження дорожні перильного типу

На сьогоднішній день дуже гостро стоїть проблема виникнення аварійних ситуацій, які трапляються через перехід пішоходами дороги в непризначених для цього місцях.

На великій кількості транспортних розв’язок, на ділянках «до» та біля пішохідного переходу не встановлено обмежувального огородження, а лише встановлені обмежувальні стовпчики, яких зовсім недостатньо для повноцінного контролю за безпекою руху.

Дані обмежувальні конструкції хоч і регулюють транспортний потік, але не запобігають виходу пішоходів на проїжджу частину в недозволених місцях. Нерідко можна побачити як люди без перешкод перетинають автомагістраль, де не встановлене перильне огородження, створюючи надзвичайні дорожньо-транспортні події.

Згідно ДСТУ 8751:2017 на проблемних ділянках транспортних розв’язок, де перетинаються та межують автомобільний і пішохідний потоки, потрібно встановлювати перильні огородження типу С1, С2, С3 відповідно ДСТУ Б В.2.3-11-2004 для запобігання виходу пішоходів і тварин на проїжджу частину, що, відповідно, зменшить кількість аварійних ситуацій на автошляхах.

А головна перевага перильних огорож на дорогах України — мінімізування ризиків дорожньо- транспортних пригод.

Компанія «АЕС», учасник Асоціації, в свою чергу, прагне брати активну участь та допомагати у вирішенні цієї проблеми, підвищувати безпеку на українських дорогах завдяки самостійно виробленим металевим конструкціям (перильні огорожі, болларди, світлофорні стійки і інші).

Можливості компанії дозволяють виробляти широкий асортимент продукції для сфери дорожньої інфраструктури і гарантувати її якість і надійність, що напряму впливає на виконання функцій по забезпеченню безпеки на дорогах.

Дуже важливо і те, що металеві вироби для захисту від атмосферного впливу та дорожніх реагентів покриваються методом гарячого цинкування, завдяки якому строк без корозійної експлуатації становить понад 20 років.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}