Blog categories

Comments

Олексій Макарюк: «Ми гарантуємо, що по завершенню роботи жителі області забудуть про ями та вибоїни, які вже стали звичними для Білопільщини»

Олексій Макарюк: «Ми гарантуємо, що по завершенню роботи жителі області забудуть про ями та вибоїни, які вже стали звичними для Білопільщини»

ТОВ «Роад Констракшн», що входить до групи компанії RGM group, продовжує ремонтувати дороги Сумщини. На замовлення Служби автомобільних доріг в Сумській області проводиться поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-06 Контрольно-пропускний пункт “Рижівка”-Білопілля-Миколаївка-Лебедин-Лантратівка (окремими ділянками).

Дорожніми бригадами ТОВ «Роад Констракшн» ведуться роботи на двох ділянках загальною протяжністю більше 5 км. Наразі на першій ділянці протяжністю 4050км проведено фрезерування існуючого дорожнього покриття та вирівнювання профілю, з яких на 2-х кілометрах улаштовано вирівнюючий шар дрібнозернистої асфальтобетонної суміші типу Б.

На другій ділянці протяжністю в 1230 км роботи підходять до свого завершення. Вже покладений вирівнюючий шар асфальтобетонної суміші типу Б, а також верхній шар нового покриття. Дорожники провели фрезерування існуючого покриття та вирівнювання профілю, а також установили дорожні бордюри на підходах до мостового переходу.

«У своїй роботі ми використовуємо якісні і надійні матеріали для того, аби мешканці Сумщини надовго забули про незручності під час пересування. Наша робота кропітка, вимагає чимало зусиль та часу, втім ми підходимо до неї із максимальною відповідальністю, а тому можемо гарантувати, що по завершенню ремонту жителі області забудуть про ями та вибоїни, які вже стали звичними для них на цій ділянці», — коментує директор ТОВ «Роад Констракшн» Олексій Макарюк.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}