Blog categories

Comments

Підрядник із Китаю, якого Укравтодор викрив у поганій роботі, виграв суд на 10 млн євро

Підрядник із Китаю, якого Укравтодор викрив у поганій роботі, виграв суд на 10 млн євро

Китайська компанія Sinohydro Corporation Limited успішно оскаржила рішення Укравтодору про розрив контракту в Раді щодо врегулювання суперечок. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

«Згідно з цим рішенням, 10,3 млн євро, інкасованих Укравтодором за банківськими гарантіями, які китайська компанія Sinohydro надала відповідно до умов контракту, повинні бути повернуті підряднику», – сказано в повідомленні.

Укравтодор заявляє про незгоду з таким рішенням і планує оскаржити його в арбітражі.

  • У жовтні 2020 року Укравтодор ініціював розірвання контракту з китайською компанією Sinohydro Corporation Limited за порушення умов контракту, низькі темпи і погану якість робіт. Один із прикладів браку – руйнування цементобетонного покриття. За висновком компанії технагляду IRD ENGINEERING S.R.L., руйнування виникли внаслідок недотримання підрядником методології проведення будівельних робіт. За даними Укравтодору, технагляд також виявив і інші порушення, що стосуються облаштування асфальтобетонного покриття та зведення штучних споруд.
  • У свою чергу Sinohydro Corporation Limited заявила про незгоду з таким рішенням і подала скаргу до Ради з врегулювання суперечок – визначений контрактом орган для врегулювання розбіжностей.

Джерело

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}