Про компанію
Група компаній «Надорожний» - організаційна структура повного циклу будівництва автомобільних доріг. Група складається із чотирьох компаній, які в комплексі забеспечують власну логістику, потужне виробницво та якісне укладання асфальтобетонного покриття. Основною метою створення групи компаній являється незалежність від посередників, яка в свою чергу дозволяє зменшити собівартість, гарантувати якість продукції та своєчасність наданих послуг.
Виробничі потужності
Прямі контракти з найпотужнішими НПЗ Європи та СНД (Мозирський НПЗ / Нафтан / Lotos asfalt / Orlen asfalt) забеспечують високу якість та конкурентну ціну сировини. Власний автомобільний парк бензовозів та бітумовозів економить на перевезеннях та максимально пришвидшує доставку бітуму, дизельного палива. Диспетчерський відділ забеспечує логістику, відповідає за контроль та своєчасність поставок. Власна паливо-мастильна лабораторія проводить перевірку на відповідність усієї вхідної сировини. Сучасний Асфальтобетонний завод (Кредмаш КДМ 206 – 160 т/ч ) дозволяє виробляти асфальтобетонну суміш найвищої якості, з дотриманням усіх норм ДСТУ. Уся вироблена асфальтобетонна суміш перевіряється на відповідність власною лабораторія АБЗ. Сідлові тягачі Volvo FH з напівпричепами Bodex (30т.) доставляють готову асфальтобетонну суміш до місця укладання, радіус доставки сягає 150 км. Власний парк сучасної автодорожньої техніки гарантує якісне та високотехнологічне укладання асфальтобетонного покриття.
РЕАЛІЗАЦІЯ НАФТОПРОДУКТІВ
Потенціал групи компаній «Надорожний» дозволяє не тільки повністю задовольнити власні потреби в пальному та виробничій сировині, а ще й подбати про інтереси наших клієнтів. Прямі контракти з найпотужнішими НПЗ Європи та СНД в поєднанні з власною логістичною компанією та лабораторією створюють ідеальні передумови для реалізації нафтопродуктів нашим клієнтам.
Контакти
Адреса:23310 Вінницька обл. Тиврійський р-н м. Гнівань вул. Вінницьке шосе буд. 17
Телефон:+38 (67) 443 0471