Про компанію
Група компаній «RGM group» – альянс, який об’єднує зусилля та можливості таких флагманів будівництва об’єктів дорожньої інфраструктури, як: ТОВ «Роад Констракшн», ТОВ «Сумимостобуд» та ТОВ «Гелікон груп» для надання високоякісних послуг та реалізації товарів. Наша мета – зробити пересування людей і вантажів безпечним, посилюючи економіку нашої країни. Ми комплексно будуємо сучасну, якісну і безпечну дорожню інфраструктуру України, застосовуючи власну інноваційну техніку і технології у виробництві продукції та під час виконання робіт.
Види діяльності
Група компаній RGM group має всі необхідні ліцензії та дозволи для діяльності, пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури IV і V категорії складності: ▪ Будівництво, ремонт доріг та мостів ▪ Благоустрій територій з використанням тротуарної плитки, бордюрів ▪ Виготовлення виробів із бетону (тротуарна плитка, бордюри дорожні та тротуарні, блоки фундаментні, кільця колодязні, плити днища та перекриття для кілець, палі, лотки водовідвідні, дорожні та мостові плити) ▪ Виготовлення асфальтобетонних сумішей, товарного бетону та розчину ▪ Оптова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами (щебенева продукція, шлак доменний, мармурова крихта, керамзит, шлак гранульований, пісок річковий та кар’єрний, цемент) ▪ Послуги вантажного автомобільного транспорту (автопарк самоскидів від 5 до 35 тон, трали, автобетонозмішувачі для перевезення бетону, машина для буріння свердловин під палі ▪ Послуги спецтехніки (дорожня техніка: екскаватори колісні та гусеничні, бульдозер, автогрейдери, асфальтоукладальники, котки дорожні, фреза дорожня, автокрани на автомобільному та гусеничному ходу від 10 до 25 тон, цементовози) ▪ Виготовлення проектно-кошторисної документації, клас наслідків СС-1, СС-2 з подальшим проходженням експертизи ▪ Проведення технічного нагляду за будівництвом автомобільних доріг, будівель і споруд ▪ Проведення геодезичних та лабораторних досліджень.
Можливості компанії
Максимально ефективне виконання робіт забезпечує команда досвідчених спеціалістів. Матеріальна база RGM group представлена сучасним обладнанням з виробництва асфальтобетону, тротуарної плитки, залізобетонних виробів і бетону, автопарком транспорту та, що гарантує виконання повного комплексу будівельних робіт.
Основні клієнти
Спільними зусиллями нашої команди було побудовано і відремонтовано численні об’єкти інфраструктури нашої країни як місцевого, так і державного значення. Послугами RGM group користуються державні замовники, органи місцевого самоврядування та суб’єкти приватного сектору економіки. Продукцію нашого виробництва замовляють підприємства, заводи, компанії та приватні домогосподарства як для благоустрою своїх територій, так і розбудови нових об’єктів.
Контакти
Адреса:м.Суми, проспект Курський, 32
Телефон:+38 (050) 373-1438
Сайт компанії:rgm-group.com.ua