Опис
Сьогодні, група компаній “Panorama” входить в трійку лідерів України в галузі постачання світлодіодного обладнання для зовнішнього освітлення, будівництва об’єктів безпеки дорожнього руху та альтернативної енергетики, виробництва металоконструкцій, будівництва об'єктів зовнішнього освітлення та благоустрою з впровадженням систем Smart/Save city. Компанія реалізовує комплексні проекти з будівництва та модернізації вуличного освітлення: постачає ліхтарі, виробляє щогли, та інші металоконструкції для вуличного, паркового та промислового освітлення. В багатьох регіонах має партнерську мережу, що робить зручним роботу з компанією, починаючи від проектування і закінчуючи монтажними і пуско-налагоджувальними роботами. Інноваційний підхід, широкі можливості, відкриті до партнерства та прагнення внести свій вклад у розбудову інфрастуктури України.
Основні види діяльності
- Електромонтажні роботи - Проектування об’єктів - Виробництво опор та металоконструкції - Будівництво сонячних електростанцій - Постачання освітлювального обладнання
Досвід роботи у галузі
За останні три роки група компаній «Панорама» зробила освітлення на ділянках доріг міжнародного значення М-20 та М-21, загальною протяжністю 38 Км. Встановила 340 пішохідних переходів по всій Україні, з використанням систем автономного освітлення в рамках програми «Фінансування інфраструктурних об’єктів» Побудувала сонячні електростанції, як для приватного використання так і для промислового. Декоративно-архітектурне освітлення споруд у м. Вінниця та Маріуполь.
Заплановані об’єкти ремонтів та будівництва на 2020 рік
- Велика об’їздна навколо м. Вінниця - Будівництво сонячної електростанції потужністю 8 МВт - Продовження втілення програми безпеки руху від «Фінансування інфраструктурних об’єктів» - Реконструкція вуличного освітлення у м. Маріуполь - Встановлення декоративного освітлення у м. Маріуполь - Закінчення реалізації міжнародного тендера «НЕФКО» у м. Прилуки
Виробничі потужності
У групи компаній «Панорама» на сьогодні є різна техніка така як : маніпулятори, бортові автомобілі, автокрани, самоскиди, навантажувачи та міні-навантажувачи, екскаватори, мікроавтобуси, трактори, ямобуру, автовишки на базі різних автомобілей, легкові автомобілі. Вся техніка знаходиться в технічно справному стані. Група компаній «Панорама» готова до співпраці та залучення нашої техніки при спільній реалізації проектів з членами Асоціації. В разі необхідності надамо повний список техніки групи компаній «Панорама»
Контакти
Телефон:+38 (098) 098 14 44
Адреса:36000, м. Полтава, пров. Латишева 4-а, оф. 42
Сайт компанії:panorama.org.ua