ПРО КОМПАНІЮ
Науково-виробнича фірма «Мостопроект» заснована в 2000 році та веде свою діяльність в сфері проєктування автомобільних доріг та транспортних споруд України. На сьогоднішній день – ми амбітна команда, що динамічно розвивається, та об’єднує професійних інженерів-проєктувальників, готових виконати завдання різних складнощів. Місія компанії – розробка високотехнологічних проєктів транспортної інфраструктури, що відповідають міжнародним стандартам якості та ведуть до якісної реалізації задуму замовника про створення безпечного і комфортного простору для людини. Дороги та мости запроєктовані «Мостопроект» об’єднують Україну, з’єднують людей і місця.
КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ
Діагностика та випробування штучних споруд на автомобільних дорогах; Повний цикл з інженерно-вишукувальних робіт; Комплексне проєктування автомобільних доріг та транспортних споруд; Керування проєктуванням об’єктів; Розробка тендерної документації; Здійснення авторського нагляду; Обґрунтування інвестицій; Консультативні і експертні послуги.
ДОСВІД РОБОТИ У ГАЛУЗІ
За двадцять років успішної діяльності фірма «Мостопроект» розробила більш як 600 проєктів будівництва, ремонту та реконструкції мостів, шляхопроводів та автодоріг, а також понад 700 обстежень мостів.
РЕГІОНИ, У ЯКИХ ПРАЦЮЄ КОМПАНІЯ
Об’єкти розташовані в 14 регіонах України. Основні замовники: САД у Вінницькій області, САД у Львівській області, САД у Рівненській області, САД у Київській області, САД у Чернігівській області, САД у Полтавській області, САД у Житомирській області, САД у Одеській області, САД у Кіровоградській області, Укравтодор.
Контакти
Адреса:м.Київ, вул. Осіння, буд.33 секція 5, оф. 492 Юридична адреса: м.Київ, пр-т Рад.України, буд.7, кв. 33
Телефон:+38 044 333 84 73
Електронна пошта:mproekt@ukr.net