Про компанію
ТОВ «АБЗ-1» - виробник асфальтобетонних сумішей для дорожніх покриттів різних типів. Унікальне місце розташування ТОВ «АБЗ-1» в місті Києві у безпосередній близькості від Кільцевої дороги дозволяє скоротити плече перевезення асфальтобетонних сумішей. Коротке плече перевезення не лише зменшить логістичні затрати на будівництво і збільшить темпи будівництва, але і зменшить ризики виникнення температурної сегрегації, що у свою чергу, збільшить строки служби покриття. При цьому, географія, виконаних нами проектів не обмежується рамками одного міста і включає 6 областей (Київську, Житомирську, Чернігівську, Полтавську, Черкаську та Вінницьку), що складає 25% від всієї території України. ТОВ «АБЗ-1» має у своєму складі акредитовану лабораторію, яка не тільки здійснює ретельний аналіз всіх матеріалів для виробництва асфальтобетону, контроль якості продукції перед її відвантаженням клієнтам, але і надає послуги незалежної оцінки та тестування матеріалів від кернування до підготовки документації за результатами досліджень. Окремим напрямком роботи лабораторії є імплементація нових технологій та модифікацій для підвищення якості асфальтобетонних сумішей. Команда компанії зібрала в собі найкращих фахівців у сфері з багатим досвідом роботи як в Україні, так і закордоном.
«АБЗ-1» клієнтоорієнтована компанія, яка пропонує:
Максимально гнучке ціноутворення Індивідуальний підхід до кожного клієнта Виробництво всіх видів асфальтобетонних сумішей Воставку асфальтобетонних сумішей Виробництво до 2 тис. тонн в день Виконання замовлення в будь-який час доби, в будь-який день тижня Послуги лабораторних випробувань Виконання субпідрядних робіт з будівництва та реконструкції доріг
УКЛАДАННЯ АСФАЛЬТУ
Наша компанія займається всіма аспектами робіт з асфальтування, включаючи планування, оцінку робіт, підготовку майданчика, підбір і виготовлення суміші, доставку і укладання. Висококваліфікована і досвідчена команда компанії з укладання дорожнього покриття, в тому числі бригадири, які є сертифікованими технологами в сфері дорожнього будівництва, спланує і обробить всі деталі проекту, які допоможуть уникнути розчарування, нерозуміння, втрати грошей і робочого часу. Ми можемо запропонувати рішення, яке забезпечить якість, довговічність і задоволення на довгі роки.
ДОСТАВКА АСФАЛЬТУ
Здійснюємо доставку асфальту і асфальтобетонних сумішей. Асфальт з доставкою дозволить кожному клієнту в короткі терміни отримати куплений матеріал і почати виконувати необхідні роботи. Крім того, асфальт з доставкою - це відмінна можливість заощадити час і гроші на пошук і замовленні транспорту, адже дана послуга відрізняється оперативністю і невисокою вартістю, що робить її доступною кожному. АБЗ-1 пропонує послуги з доставки асфальту по Києву і області власного виробництва. Ви можете замовити транспортування асфальтобетонних сумішей на місце будівництва або у власні складські приміщення. Ми гарантуємо збереження вантажу і терміни виконання заявки.
ЛАБОРАТОРІЯ
На території виробництва знаходиться ультрасучасна акредитована лабораторія з усім необхідним обладнанням і кваліфікованим персоналом для випробувань матеріалів, асфальтобетонних сумішей і дорожніх покриттів. Основні напрямки роботи лабораторії: контроль якості вхідних матеріалів (кам'яних, в'яжучого, хв. порошку) контроль якості готової продукції - асфальтобетонних сумішей Розробка та підбір рецептур асфальтобетонних сумішей робота в напрямку впровадження нових технологій і модифікаторів для поліпшення якості сумішей проведення лабораторних випробувань асфальтобетонного покриття на відповідність ДСТУ
Керівник
Мірошниченко Валерій Миколайович
Контакти
Адреса:м. Київ, просп. Перемоги, 131, оф. 127
Телефон:+38 (044) 290 46 60