Оптовий продаж і поставка нафтопродуктів за оптовими цінами
Компанія ТОВ «Лінік Юкрейн» займається постачанням і оптовим продажем високоякісного бензину, дизельного палива (ДТ), бітуму дорожнього нафтового та інших нафтопродуктів. Прийнятні ціни і своєчасна доставка світлих і темних нафтопродуктів сприяють успіху компанії на українському ринку палива. «Лінік Юкрейн» постачає паливом, а також іншими світлими і темними нафтопродуктами великі і успішні компанії, завдяки найвигіднішими умовами доставки та оптовими цінами від партнерів .
БЕНЗИН
Широкий асортимент марок бензинів (А-76/80, АІ-92, АІ-95). Наша компанія надає можливість клієнтові вибрати для себе зручний спосіб доставки, вартість, все додається до укладення договору. Всі партії нафтопродуктів супроводжуються сертифікатами якості. Нашим постійним клієнтам ми надаємо знижки.
ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО
Високосортне дизельне паливо: En 590 сорт F (літній), ЄВРО (зимовий). Діяльність нашої компанії, зокрема оптовий продаж дизпалива, здійснюється в рамках чинного законодавства України. Всі нафтопродукти відповідають високим вимогам європейських і вітчизняних стандартів якості. Виробляються, транспортуються і зберігаються продукти відповідно до Технічних умов, а також з дотриманням правил безпеки.
АВІАЦІЙНИЙ КЕРОСИН
Керосин ТС 1 в якості палива використовують для реактивних двигунів. Оптовий продаж авіагасу марки ТС-1 здійснюється на вигідних для клієнта умовах. У нас немає обмежень по кількості палива - Ви можете замовити рівно стільки, скільки Вам необхідно. Також ми не контролюємо подальше використання продукту, Ви можете використовувати його як для власних потреб, так і для подальшої реалізації.
МАЗУТ
Оптовий продаж мазуту виробництва Кременчуцького НПЗ (М-100). «Лінік Україна» має всі умови для зберігання подібних продуктів, тому Ви можете не переживати, що купите неякісний товар. Якщо Вас цікавить оптовий продаж мазуту М-100, звертайтеся до нас, ми гарантуємо відмінну якість товару, високий сервіс і дотримання всіх умов домовленості. Паливо відповідає високим вимогам європейських стандартів якості і вітчизняним ГОСТам, проводиться продукт з дотриманням всіх Технічних умов і правил безпеки.
ДОСТАВКА
Оптова доставка нафтопродуктів (бензину, палива, мазуту, бітуму, ДТ) за допомогою нашої компанії - це давно налагоджений процес. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте не тільки якісні нафтопродукти, але зручні способи доставки, прийнятні ціни, вигідні способи оплати послуг. Ми гарантуємо Вас своєчасне виконання зобов'язань, які підкріплюються відповідному договором поставки.
Контакти
Адреса:Бул-р Тараса Шевченка 48а, оф.23, Київ, 01032, Україна
Телефон:(044) 290-06-27, (044) 290-06-32, (044) 290-06-31