Про компанію
Компанія «Термінал-МК» постачає на український ринок бітум різних марок та мазут. Завдяки дотриманню найвищих стандартів ослуговування клієнтів, компанія здобула репутацію надійного і відповідального партнера. Сьогодні: ПЕРШЕ МІСЦЕ за кількістю обслуговуваних клієнтів. ПЕРШЕ МІСЦЕ за реалізацією бітуму виробництва «Кременчуцького НПЗ». ПЕРШЕ МІСЦЕ в Україні за обсягами імпорту бітуму польського виробництва LOTOS Asfalt.
Чому більшість клієнтів обирає саме нас?
Вигідні ціни та кращі умови оплати; Широкий асортимент бітуму; Вузька спеціалізація компанії; Багаторічний досвід роботи; Високий рівень транспортної та складської логістики: (перевалочні бази в регіонах; власний автопарк; швидкість поставки; GPS контролінг; легкість в управлінні поставками).
Асортимент бітуму
БНД 70/100: Виробник – Польща (70/100, 50/70) застосовується в якості в'яжучого матеріалу при будівництві, ремонті та утриманні дорожніх і аеродромних покриттів в якості в'яжучого матеріалу, а також на асфальтобетонних заводах при виробництві асфальтобетонних сумішей. Міцність дорожнього покриття; Стійкість в складних умовах експлуатації; Технологічні інновації у виробництві.
БНД 70/100
Високоякісний модифікований бітум для дорожніх робіт від завода виробника. Доставка по всій Україні; Сертифікати якості; Лабораторний контроль.
БНД 70/100
Білорусь (70/100) застосовується для зв'язування мінерального остова суміші в єдине ціле, для забезпечення технологічних і експлуатаційних характеристик дорожнього покриття при впливі на нього руху і кліматичних факторів. Висока якість вхідної сировини; Поставка автотранспортом на ж/д нормами на пряму із завода виробника.
БНД 70/100
Виробник – Білорусь (70/100), призначені для застосування при будівництві та ремонті дорожніх, аеродромних та інших асфальтобетонних покриттів. Доставка по всій Україні; Поставка власним автотранспортом та ж/д нормами.
БНД 70/100
Виробиник – Кременчуцький НПЗ (м. Кременчук), рекомендований до застосування в другій-п'ятій дорожньо-кліматичних зонах при середньомісячній температурі найбільш холодної пори року в межах від -10°С до + 5°С. Застосування у холодний сезонний період; Оперативна поставка із заводу виробника; Конкурентна та гнучка ціна; Універсальний при використанні (підходить для різних технологій виробництва асфальту).
Контакти
Адреса:Вул. Соборна, 18/14, Кременчук, Полтавська область
Телефон:6090 з мобільного