Blog categories

Comments

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ПЕРШОЇ РЕДАКЦІЇ ПРОЕКТУ НАЦІОНАЛЬНОГО СТАНДАРТУ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ПЕРШОЇ РЕДАКЦІЇ ПРОЕКТУ НАЦІОНАЛЬНОГО СТАНДАРТУ

ДП «УкрНДНЦ» повідомляє, що Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом вперше розроблено національні стандарти:

ДСТУ ЕN ISO 13473-1:202 (ЕN ISO 13473-1:2019, IDT) «Автомобільні дороги. Характеристика шорсткості поверхні покриття за допомогою профілів. Частина 1. Визначення середньої глибини профілю»;

ДСТУ ISO 13473-2:202 (ISO 13473-2:2002, IDT) «Автомобільні дороги. Характеристика шорсткості поверхні покриття за допомогою профілів поверхні. Частина 2. Термінологія та основні вимоги що стосуються аналізу профілю шорсткості покриттів».

За повідомленням розробника, вищевказані стандарти приймаються як ідентичні, тому розглядаються лише зауваження редакційного характеру.

Зауваження редакційного характеру до проектів вказаних ДСТУ можете направити до 01.09.2020 безпосередньо відповідальній особі кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля ХНАДУ на електронну адресу smalia@ukr.net або до Аналітичного центру ВДА на e-mail: vdainfo@ukr.net, де надані зауваження будуть узагальнені та направлені для врахування розробнику.

Інформація щодо частин 3 — 5 першої редакції проектів ДСТУ «Автомобільні дороги. Характеристика шорсткості поверхні покриття за допомогою профілів…» буде наведена у наступному повідомленні.

Перейти до текстів частини 1 та частини 2 проектів ДСТУ «Автомобільні дороги. Характеристика шорсткості поверхні покриття за допомогою профілів….» можете за посиланнями: частина 1, частина 2.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}