Blog categories

Comments

ПРЕЗИДЕНТ ДОЗВОЛИВ ГУБЕРНАТОРАМ БРАТИ КРЕДИТИ НА ДОРОГИ

ПРЕЗИДЕНТ ДОЗВОЛИВ ГУБЕРНАТОРАМ БРАТИ КРЕДИТИ НА ДОРОГИ

Надалі до 30% субвенції з держбюджету можна буде направити на погашення та обслуговування боргу за автодорожніми позиками.

 Президент Володимир Зеленський підписав зміни до Бюджетного кодексу щодо фінансування будівництва доріг. Про це в неділю, 28 червня, повідомив офіс президента.

Закон №677-IX передбачає для облдержадміністрацій можливість залучати кредити на ремонт автодоріг місцевого значення з 2020 року. При цьому до 30% субвенції з держбюджету можна буде направити на погашення та обслуговування боргу за внутрішніми і зовнішніми позиками, залученими місцевою владою для ремонту і будівництва автодоріг. 

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада прийняла зміни до закону про держбюджет України на 2020 рік, що передбачають виділення грошей на ремонт автодоріг з фонду, створеного для фінансування антикоронавірусних програм.

Джерело: korrespondent.net

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}