Blog categories

Comments

Президент ВДА вручив сертифікат новому члену Асоціації — ТОВ «ШРБУ-48»

Президент ВДА вручив сертифікат новому члену Асоціації — ТОВ «ШРБУ-48»

Всеукраїнська дорожня Асоціація радо вітає нового члена — дорожньо-будівельну компанію ТОВ «ШРБУ-48». Президент Асоціації Артем Гриненко особисто зустрівся з керівником компанії Русланом Губою.

ТОВ «ШРБУ-48» є послідовником компанії «Уманьавтодор», яка почала будувати дороги ще в далекому 1991 році. Головним досягненням є збереження професіоналів дорожників в штаті компанії на протязі багатьох років: за свою діяльність компанія працювала над ключовими дорожніми об’єктами на території України,(наприклад, відрізок траси Київ-Одеса у Черкаській області).

Символічно, що сьогодні сертифікат про членство в Асоціації було вручено саме на мосту, побудованому ТОВ «ШРБУ-48». Так тримати!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}