Blog categories

Comments

Резолюція за результатами Дорожнього Форуму

Резолюція за результатами Дорожнього Форуму

Логічним завершенням Форуму, присвяченому Методичним рекомендаціям у сфері дорожнього господарства, стала резолюція як консолідована думка учасників публічних закупівель дорожньої галузі.

Для дорожнього бізнесу єдиний уніфікований підхід до складання тендерної документації Замовниками є важливим та необхідним.
Разом ми подолали важкий шлях й зараз впевнені, що маючи на меті здійснення ефективної закупівлі на засадах прозорої конкуренції, Замовники, Антимонопольний комітет та інші органи дотримуватимуться Методичних рекомендацій.

Наразі резолюція вже знаходиться на розгляді у органів влади для врахування пропозицій та сприянню в межах компетенції реалізації положень Методичних рекомендацій.

Посилання на текст резолюції за результатами форуму:

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}