Blog categories

Comments

Резолюція за результатами Всеукраїнського Форуму «Публічні та комерційні закупівлі в дор. галузі»

Резолюція за результатами Всеукраїнського Форуму «Публічні та комерційні закупівлі в дор. галузі»

Недосконалість публічних закупівель на сьогодні, напевно, є проблемою №1 в дорожній галузі, і з цим, напевне, погодиться кожен підрядник, який працює на дорогах України.

Всеукраїнська дорожня Асоціація поставила перед собою завдання об’єктивно та неупереджено змінити законодавство в цій сфері. Не покладатися на Укравтодор та Міністерство інфраструктури, а залучити до вирішення проблеми всіх гравців ринку — і замовників, і виконавців робіт.

З цією метою в червні, був організований Всеукраїнський Форум «ПУБЛІЧНІ ТА КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ», на якому обговорились проблеми і шляхи їх вирішення майже з усіма учасниками дорожнього сектору (були присутні представники замовників всіх рівнів та 120 представників дорожнього бізнесу).

Детально проаналізувавши всі пропозиції, сьогодні разом з експертами Офісу Президента Асоціація працює над розробкою відповідного законопроекту, та плануємо подати його до нової Верховної Ради на найближчу сесію. Попереду ще багато роботи, адже крім закону, необхідно також підготувати типові тендерні документації, які будуть обов’язкові як для замовників робіт на державних, так і на місцевих дорогах.

Над цією задачею Асоціація буде працювати із новим керівництвом Дорожньої галузі. Також плануємо залучити до роботи представників всіх ОДА.

Основні напрямки реформ закупівель відображені в Резолюції за результатом форуму, з якою можна ознайомитись тут:

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}