Blog categories

Comments

Розробки компанії «Зеніт Плюс» підвищують міцність дорожнього одягу

Розробки компанії «Зеніт Плюс» підвищують міцність дорожнього одягу

Основні напрями роботи ТД «Зеніт Плюс» – виробництво мінерального порошку і цементу для виготовлення асфальтобетонних сумішей.

Якість цієї продукції підтверджена практикою застосування, а власні розробки – активатор для мінерального порошку та адгезійна добавка «АДГ-ЗЕНІТ» – дозволяють успішно конкурувати із зарубіжними аналогами.

Про те, як фахівці удосконалюють продукцію для дорож- нього будівництва, розповідає директор компанії Олександра Бугорська.

На ринку цементу наша компанія представлена з 2013 року. У 2015 році, вже маючи певний досвід промислового виробництва, керівництво ТД «Зеніт Плюс» прийняло рішення ввести в виробництво такий продукт, як мінеральний порошок для асфальтобетону.

Для цього у нас є всі умови: велика територія, власний під’їзний шлях, який дозволяє відправляти вироблену продукцію на далекі відстані залізничним транспортом, що робить її більш бюджетною по логістиці, а найголовніше, бажання розвиватися в цьому напрямку.

Завдяки досвіду і згуртованості нашого колективу постійно ведеться робота з вдосконалення виробництва і поліпшення якості продукції. В компанії є своя дослідна лабораторія, в якій група фахівців розробляє нові технології для наших покупців.

Як результат, в ході досліджень ми розробили активатор для мінерального порошку, застосування якого дозволяє виготовляти продукцію, що підвищує якість асфальтобетонних сумішей за параметрами вологостійкості і водонасичення.

Сутність активації полягає в тому, що процес подрібнення зерен вапняку супроводжується обробкою активатором. В результаті мінеральна гідрофільна поверхня перетворюється в гідрофобну і умови взаємодії її з бітумом поліпшуються.

Якісний активований порошок дуже легко розпізнати: досить лише додати його у воду, і його водовідштовхувальні властивості буде видно навіть неозброєним оком – він не тоне, тобто весь залишається на поверхні.

Технологія МПА ТД «Зеніт Плюс» є власною розробкою компанії і захищена патентом України. Ми єдині в країні, хто може виготовляти активований мінеральний порошок у промислових масштабах.

Наступним вдалим кроком роботи відділу інновацій стала розробка адгезійної добавки «АДГ-ЗЕНІТ». Іноземні добавки добре зарекомендували себе як надійні супутники у виробництві асфальтних сумішей високої якості.

Секретом успіху є використання матеріалів, які добре розчиняються в бітумі і при цьому за рахунок наявності функціональних груп міцно зчіплюються з щебенем і зберігають цей зв’язок навіть при тривалій дії руйнівних чинників.

«АДГ-ЗЕНІТ» нічим не поступається імпортним аналогам і при дослідженні на асфальтобетонних заводах показала відмінні результати. Головною нашою перевагою є використання вітчизняної сировини з поновлюваних ресурсів.

Це дозволяє не лише підвищити екологічність, а й забезпечити стабільність виробництва, а отже, постійні поставки по Україні незалежно від ситуації на кордонах.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}