Blog categories

Comments

Методичні рекомендації — дієий інструмент для оскарження дискримінаційних умов в АМКУ

Методичні рекомендації — дієий інструмент для оскарження дискримінаційних умов в АМКУ

Методичні рекомендації щодо методології особливостей здійснення закупівель у сфері дорожнього господарства та перспектив розвитку публічних закупівель у дорожній галузі, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 17 серпня 2020 року № 1572 дали можливість для формування нового єдиного підходу до складання тендерної документації Учасниками, формування сталої практики АМКУ та не дискримінації учасників дорожніх тендерів.

Чи є насправді Методичні рекомендації дієвим інструментом для оскарження дискримінаційних умов в АМКУ? Що полегшили Методичні рекомендації? Якою є практика АМКУ та які подальші перспективи з огляду на затверджені Методичні рекомендації?

Відповіді на ці питання та детальний юридичний аналіз Методичних рекомендацій Мінекономіки у сфері дорожнього господарства у презентації Наталі Дімової з виступу на Дорожньому Форумі.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}