Blog categories

Comments

ШМИГАЛЬ ОБГОВОРИВ ІЗ ЄБРР ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ

ШМИГАЛЬ ОБГОВОРИВ ІЗ ЄБРР ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив у режимі відеоконференції з керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку інвестиції в економіку України

«2019 рік став найбільш успішним для України у співробітництві з ЄБРР як за обсягами річних зобов’язань, так і за кількістю проектів. Минулого року більше 50 проектів, в тому числі і комерційних регіональних, були організовані в Україні за підтримки ЄБРР. Хотілося би продовжити цей набраний вже темп без зниження показників», — сказав Шмигаль.

Український прем’єр зазначив, що в 2019 році Україна мала рекордну вибірку коштів ЄБРР — понад 950 млн євро, а обсяги операційних активів зросли майже на 20%.

«Ми звичайно ж хочемо і прагнемо досягти річних обсягів інвестицій ЄБРР в Україну на рівні 1 млрд євро. Мета проектів, які фінансує Банк, повністю відповідає вимогам національної економіки і євроінтеграційної стратегії України», — сказав Шмигаль.

Своєю чергою віце-президент ЄБРР Алан Пію наголосив, що Україна є серед пріоритетів Банку. За словами Алана Пію, ЄБРР готовий реалізувати разом з Україною низку проектів і вже «готовий рухатись по їхніх складових». Віце-президент ЄБРР уточнив, що йдеться про реконструкцію магістралі Київ-Одеса та будівництво об’їзної дороги навколо Львова. Він також зазначив, що ЄБРР починає розглядати надання позик українським областям для будівництва доріг регіонального значення, починаючи з Дніпра та Херсона.

Зі свого боку Денис Шмигаль висловив зацікавленість у реалізації названих проєктів, пояснивши, що Україна шукає варіанти розвитку дорожньої інфраструктури у регіонах і співпраця з ЄБРР є для уряду одним з пріоритетів.

«Від пілотного проекту ми будемо готові дуже швидко перейти до фінансування в усіх областях», — сказав Шмигаль.

Щодо роботи по інших проектах, зокрема об’їзної дороги навколо Львова і реконструкції магістралі Київ-Одеса, Шмигаль назвав їх пріоритетними і такими, які уряд готовий просувати для швидшої реалізації.

Джерело: ESPRESO.TV

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}