Blog categories

Comments

Система WIM знизила кількість перевантаженого транспорту у 30 разів

Система WIM знизила кількість перевантаженого транспорту у 30 разів

За три місяці кількість інцидентів впала з 80 884 до 3263 випадків

Після запровадження автоматичного накладання штрафів через систему WIM (зважування-в-русі), кількість порушень, пов’язаних з перевищенням габаритно-вагових норм, зменшилась у 30 разів. Про це «Укравтодор» повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Статистику про відсоток потенційних порушників відносно до загального трафіку вантажівок «Укравтодор» збирає з минулого року. Торік було зафіксовано, що кожен четвертий-п’ятий автомобіль їхав з порушенням габаритно-вагових обмежень», – сказано в повідомленні.

Але зараз ситуація змінилася. Якщо у квітні 2021 року було зафіксовано 80 884 випадки (9% від загальної кількості вантажівок) перевищення встановлених норм, то у жовтні 2021 року цей показник впав до 3263 одиниць (0,3%).

«Зараз не залишилося жодної області, де б не будувалися майданчики зважування-в-русі. До кінця 2021 року заплановано влаштування 102 комплексів на основних транспортних коридорах країни», – додали в агентстві.

Джерело

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}