Blog categories

Comments

Сотні кілометрів зовнішнього освітлення щороку влаштовує «Дорстрой Монтаж Київ»

Сотні кілометрів зовнішнього освітлення щороку влаштовує «Дорстрой Монтаж Київ»

Використання енергозберігаючого освітлення на автодорогах і вулицях стало необхідністю, адже за останні п’ять років вартість електроенергії зросла майже у п’ять разів.

Відповідно, збільшується кількість компаній, котрі пропонують послуги з монтажу світлодіодних світильників. Проте кількість не завжди означає якість. Нині, як ніколи, замовнику варто ретельніше обирати підрядника для успішного виконання робіт. Впевненість у якісному завершенні всіх освітлювальних проєктів гарантує ТОВ «Дорстрой Монтаж Київ».

Ринок світломонтажних послуг швид- ко розвивається. Але таких компаній, що мають великий професійний досвід, не так вже й багато. Якісно та своєчасно ви- конувати роботи можуть лише компанії, які мають сучасну матеріально-технічну базу, навчений кваліфікований персонал і відповідну спеціалізовану техніку.

Професійність і дисципліна – основа виконання кожного замовлення

«Дорстрой Монтаж Київ» ефективним освітленням автодоріг і вулиць займається з 2003 року. За цей час реалізовано більше 100 різних проєктів, прокладено 1 109 538 метрів кабельних і 467 351 метрів повітряних ліній, 48 679 світлодіодних світильників.

Компанія впевнено дивиться у майбутнє – вже має повний портфель проєктів на 2021 рік і планує збільшувати його завдяки схвальним рекомендаціям попередніх замовників.

Директор компанії Анатолій Тунік розповідає:

– У сфері електромонтажних послуг працюємо багато років. За цей час нам вдалося не лише згуртувати колектив, а й виростити висококваліфікованих фахівців, до яких щороку долучаються молоді робітники.

Із збільшенням кількості проєктів зростає і наш колектив. Нині він нараховує більше 200 працівників. Велику увагу приділяємо підвищенню їхньої кваліфікації, адже технології, обладнання та матеріали постійно оновлюються. Щоб швидко та якісно впроваджувати їх у практику, завжди потрібні нові знання.

Для проведення будівельних і монтажних робіт є необхідний технічний автоспецпарк, який постійно оновлюється.

Це понад 70 одиниць спецтехніки: екскаватори, автопідіймачі, маніпулятори, автокрани та інше. Завдяки матеріально-технічній базі та кваліфікованому персоналу в 2020 році виконано рекордний обсяг робіт.

Керівники ТОВ «Дорстрой Монтаж Київ» добре знають ринок і його реальні потреби. На жаль, поширюються випадки, коли недобросовісними підрядниками вартість послуг суттєво «накручується», а от якість не завжди відповідає технічним вимогам замовника.

Часто навіть нескладні проєкти підрядники не доводять до кінця або допускають грубі порушення. Тому для фахівців компанії вчасно і добросовісно виконати взяті на себе зобов’язання – питання принципове. В трудовому колективі високо цінується не лише кваліфікація і майстерність, але й сум- лінність і дисципліна.

Реалізація проєктів за фінансування NEFCO

Більше чотирьох років «Дорстрой Монтаж Київ» реалізує енергоефективні проєкти із встановлення зовнішнього освітлення або його модернізації за міжнародними кредитними програмами NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація).

Висока професійність фахівців, великий парк різноманітної спецтехніка і відповідальність перед замовником дозволяють компанії вигравати міжнародні тендери. А за виконану роботу отримувати схвальні відгуки.

Особлива вдячність від корпорації NEFCO, адже своєчасно виконано 14 проєктів у 14 містах України: встановлено 21 919 світлодіодних світильників, змонтовано 334 179 метрів ліній електропередач і 919 опор.

Протягом всього періоду компанія виконала роботи з модернізації зовнішнього освітлення у містах Мирноград, Лубни, Сватово, Овруч, Олевськ, Ме- літополь, Нетішин, Фастів, Покров, Біла Церква, Ужгород, Чернігів, а також в інших райцентрах Полтавської, Житомирської, Запорізької, Дніпропетровської, Рівненської, Миколаївської, Харківської, Черкаської, Закарпатської областей.

Світло на дорогах – це передусім безпека руху

Фахівці підрахували, що якісне зовнішнє освітлення заміських автошляхів зменшує кількість ДТП на 30%, а автодоріг у містах – на 45%.

Звичайно, за умови, що освітлення дійсно змонтовано з урахуванням необхідних вимог. Зробити це можуть лише кваліфіковані фахівці, тому замовникам варто ретельніше перевірити підрядників, перш ніж довірити відповідальну роботу.

Результати реалізації проєктів «Дорстрой Монтаж Київ» говорять самі за себе і свідчать про високий професіоналізм компанії.

Світлодіодне освітлення встановлене на автодорогах М-03 Київ–Харків–Довжанський, М-05 Київ–Одеса, М-06 Київ– Чоп, М-07 Київ–Ковель–Яготин, Н-01 Київ–Знам’янка, Н-08 Бориспіль–Маріу- поль, Н-31 Дніпро–Решитилівка та інші, якісно гармонує з сучасними новозбудованими автошляхами.

Замовники цих робіт – структурні підрозділи Укравтодору, обласні державні адміністрації, місцеві громади, департаменти регіонального розвитку отримують якісний продукт.

Втілення таких проєктів дозволяє суттєво знизити розмір оплати за споживання активної та реактивної електроенергії та експлуатаційні витрати на обслуговування зовнішнього освітлення, а також зменшити навантаження на існуючі трансформатори живлення і енергомережі загалом.

Поліпшуються умови для місцевого і транзитного проїзду, зменшу- ється навантаження на довкілля та соціальне середовище. А головний результат – підвищення безпеки руху.

Металоконструкції для доріг, санація тріщин і дорожня розмітка

«Дорстрой Монтаж Київ» має власне виробництво дорожніх металоконструкцій. З початку своєї діяльності тут перероблено майже 18 тисяч тонн металу. Виготовлено і змонтовано автономні системи освітлення пішохідних переходів, елементи засобів організації дорожнього руху, рамні конструкції для облаштування дорожніх метеостанцій та самі метеостанції, індивідуальні опори освітлення, просторові каркаси, кронштейни, світлофорні об’єкти.

Варто відзначити, що продукція має зручні експлуатаційні функції, а також гарний дизайн. Наприклад, світлофори з ефективною LED-підсвіткою водії помічають здалеку.

Для освітлення пішохідних переходів використовуються автономні системи живлення (сонячні панелі), що не потребує використанню електричної енергії з мереж системи розподілу та впливає на збереження довкілля.

«Дорстрой Монтаж Київ» забезпечує експлуатацію мереж зовнішнього освітлення у Київській, Полтавській, Житомирській областях.

Також товариство має багаторічний досвід санації тріщин на асфальтових покриттях заміських автошляхів, міських вулиць і автостоянок.

Всього просановано більше 280 км. Технологія включає механічну очистку тріщини, висушування її поверхні та щільне заповнення герметиками з високими показниками адгезії.

Для санації застосо- вуються якісні матеріали, які найкраще підходять для місцевих дорожньо-кліматичних умов. При правильному застосуванні цільність дорожнього покриття зберігається більше 5 років, що заощаджує витрати на його капітальний ремонт.

Ще один напрям – дорожні розмітки із застосуванням полімерної стрічки 3M Stamark, що вважається найбільш прогресивним способом маркування.

На сьогодні «Дорстрой Монтаж Київ» – єдина сертифікована компанія в Україні, що має необхідну спецтехніку і підготовлених працівників, які пройшли навчання у представництві «3M Україна». Дорожню розмітку 3M Stamark виконано майже на 2000 км доріг, що забезпечить підвищення безпеки руху, а також відсутність додаткових витрат на підтримання її експлуатаційних характеристик.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}