Blog categories

Comments

Справа на екс-голову Укравтодору продовжує збільшуватися

Справа на екс-голову Укравтодору продовжує збільшуватися

У Польщі затримали кількох бізнесменів за підозрою у відмиванні грошей під керівництвом Новака. 

 Прокуратура Польщі висунула нові звинувачення в корупції колишньому голові Укравтодору Славоміру Новаку, повідомляє RMF24.

«Прокурор висунув Славомиру Новаку нові звинувачення в корупції: це стосується діяльності Новака як голови Українського державного дорожнього агентства Укравтодор», — йдеться в повідомленні. Зокрема, звинувачення стосуються дії корупційного характеру — мова йде про отримання хабара і використання впливу. Ці дії були здійснені спільно і за погодженням з Лукашем С. і Гжегожем В. Двоє останніх — підприємці, затримані в цій справі 7 січня (усього було затримано трьох осіб). 

Цим підприємцям пред’явлено звинувачення в участі в організованій злочинній групі під керівництвом Новака і відмиванні грошей. 

Нагадаємо, Новак був затриманий у Польщі минулого літа. Екс-голову Укравтодору підозрюють у розкраданні грошей, які міжнародні організації виділяли для ремонту доріг в Україні. 

На початку цього тижня Офіс генпрокурора направив до компетентного органу Польщі письмове повідомлення про підозру для вручення Новаку. Йому інкримінують умисне невиконання рішення суду і перешкоджання його виконанню.

Джерело

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}