Blog categories

Comments

СТРАТЕГІЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В УКРАЇНІ НА ПЕРІОД ДО 2024 РОКУ

СТРАТЕГІЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В УКРАЇНІ НА ПЕРІОД ДО 2024 РОКУ

На веб-сайті КМУ оприлюднено розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.10.2020 № 1360-р «Про схвалення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року».

Як зазначається в Стратегії, дорожня інфраструктура 🛣️ також впливає на показники аварійності. Так, у 2019 році сталося 948 дорожньо-транспортних пригод через незадовільний стан доріг,❗️ в яких 51 особа загинула та 359 осіб травмовані, з них на дорогах державного значення — 890 дорожньо-транспортних пригод, на дорогах місцевого значення — 58 дорожньо-транспортних пригод.

Метою Стратегії є зниження рівня смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод щонайменше на 30 відсотків до 2024 року, зниження ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод для учасників дорожнього руху та зменшення соціально-економічних втрат від дорожньо-транспортного травматизму, а також запровадження ефективної системи управління безпекою дорожнього руху для забезпечення захисту життя та здоров’я населення.

Ознайомитися з повним текстом Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року можете за посиланням нижче 👇

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}