Модуль изображения

СТРАТЕГІЯ  РОЗВИТКУ

Всеукраїнської дорожньої Асоціації — 2020-2022

Всеукраїнська дорожня Асоціація Загальними Зборами Учасників Асоціації, участь в яких прийняли керівники Компаній-учасників,

дотримуючись місії своєї діяльності – забезпечення інноваційного розвитку та прозорої конкуренції в дорожній галузі задля якості, безпеки та комфорту, з метою дієвого та результативного досягнення поставлених цілей, затвердила Стратегію розвитку Асоціації на 2020 – 2023 р. р. з чіткими подальшими кроками та етапи.

 • Изображение
  НАПРЯМОК ВЗАЄМОДІЇ УЧАСНИКІВ АСОЦІАЦІЇ
  -----------
  Забезпечити та координувати діяльність комітетів Всеукраїнської дорожньої Асоціації та створити платформу для обміну досвідом та впровадження спільних напрацювань. Співпраця між Учасниками Всеукраїнської дорожньої Асоціації, пошук шляхів вирішення проблем кожного з Учасників Всеукраїнської дорожньої Асоціації. У цьому напрямку Всеукраїнська дорожня Асоціація виступає гарантом у відносинах між Учасниками.
 • Изображение
  НАПРЯМОК РОЗВИТКУ АСОЦІАЦІЇ
  -----------
  Залучати до заходів Асоціації більшу кількість дорожніх компаній та об’єднувати PR-відділи Учасників Асоціації. Створити закритий торговельний майданчик з метою пошуку партнерів серед Учасників Асоціації. Формувати власну експертну думку та зміцнювати роль Асоціації.
 • Изображение
  НАПРЯМОК З ПИТАНЬ НОРМОТВОРЧОСТІ
  -----------
  Ініціювати аудит дорожнього законодавства та виокремити прогалини. Спільно напрацювати пропозиції щодо вдосконалення дорожнього законодавства, орієнтуючись на міжнародне профільне законодавства. Розширити канали впливу шляхом участі Учасників Асоціації у дорадчих органах, комітетах та робочих групах.
 • Изображение
  НАПРЯМОК ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ ВЛАДИ
  -----------
  Делегувати Учасників Асоціації до складу громадських рад, надавати експертні висновків з питань дорожньої галузі. Спільно напрацювати пропозицій щодо реформування дорожньої галузі (децентралізація, залучення додаткового фінансування). Впровадження ролі Асоціації як посередника вирішення спорів.
 • Изображение
  НАПРЯМОК СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
  -----------
  Ініціювати апробацію нових технологій та розробити спільні пропозиції по спрощенню процедури впровадження сучасних технологій в України. Залучити іноземних експертів сфери новітніх технологій дорожньої галузі та усучаснити дорожні технологічні процеси в України. Напрацювати пропозиції щодо альтернативного механізму впровадження нових технологій.

Прозорість та відкритість — одні з наших принципів. Тому сьогодні презентуємо спільну Стратегію розвитку, в якій відображені наші спільні цілі, завдання, напрямки, за якими будемо рухатися, щоб стимулювати розвиток компаній-учасників та захищати їх інтереси.

Наша Стратегія відкрита для громадськості, відкрита для бізнесу. Можете ознайомитися з її положеннями, і якщо наші цілі співпадають, долучайтеся до нашого плану дій.

Асоціація об’єднує підприємства усіх сфер діяльності у дорожній галузі. Наші члени — підприємства всіх рівнів з усіх регіонів України. На кінець 2019 року кількість учасників перевищила 50 компаній.

Було важливо врахувати в Стратегії інтереси кожної компанії, їх регіональні особливості та потреби, і якщо наші цілі співпадають, долучайтеся до нашого плану дій.

Изображение
Завантажити повну версію