Blog categories

Comments

У Кличка назвали загрози у передачі Подільського мосту «Укравтодору»

У Кличка назвали загрози у передачі Подільського мосту «Укравтодору»

У КМДА вважають, що передача Подільсько-Воскресенського мосту, «будівництво якого вже на фінальній стадії», на баланс «Укравтодору», призведе до «значного відтермінування завершення робіт».

Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Щодо Подільсько-Воскресенського мостового переходу ще раз підкреслю позицію міста. Передача мосту, будівництво якого вже на фінальній стадії, на баланс «Укравтодору», призведе до значного відтермінування завершення робіт.

Знову ж таки, через всі процедури, передбачені законом. А міст увесь цей час стоятиме недобудованим», — підкреслив він.

«Виглядає так, що сьогодні намагаються заморозити в нинішньому стані важливі для міста та киян об’єкти — якісь в недобудованому, інші — в напівзруйнованому. Бо місто неодноразово з 2017 року зверталося передати до комунальної власності Гостинний двір, Будинок Сікорського, Палац спорту, Національний цирк, щоб відремонтувати ці об’єкти.

Але за 4 роки жодних кроків з боку державних органів так і не було зроблено. А будівлі тим часом продовжують занепадати чи руйнуватися», — додав Густєлєв.

Раніше Державна служба автомобільних доріг «Укравтодор» офіційно звернулася до Кличка з пропозицією взяти на баланс недобудований Подільський мостовий перехід для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію.

Мер Києва Віталій Кличко відповів на пропозицію «Укравтодору» добудувати Подільсько-Воскресенський міст через Дніпро. Радить спершу ввести в експлуатацію Дарницький міст, а вже потім братися за інші проєкти.

«Укравтодор» має можливість завершити будівництво Подільсько-Воскресенського мосту швидше за київську владу, для завершення будівництва мосту, усіх з’їздів та заїздів потрібен один будівельний сезон з моменту початку робіт, заявив голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.

Джерело

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}