Blog categories

Comments

Укравтодор планує відремонтувати 150 мостів

Укравтодор планує відремонтувати 150 мостів

Державне агентство автомобільних доріг України в 2021 році планує відремонтувати 150 мостів і запустити 60 комплексів WiM (Weight-in-Motion, «Зважування в русі»).

Про це сказав глава «Укравтодору» Олександр Кубраков в ході прес-конференції.

«Як ми вже говорили, плануємо на наступний рік по дорогах 6,8 тис. км, 150 штучних споруд на дорогах державного значення, 60 майданчиків WiM, і залучення незалежного технагляду на 2,5 тис. км. Ми бачимо темпи цього року і розуміємо , що це можливо за умови, що ми вчасно розпочнемо і вчасно зможемо це профінансувати «, — розповів Кубраков, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він також зазначив, що в планах «Укравтодору» в 2021 році — почати будівництво Київської обхідний дороги орієнтовною вартістю 85 млрд грн і будівництво Кременчуцького мосту орієнтовною вартістю 12,5 млрд грн (по ньому зараз проводиться тендер).

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}