Blog categories

Comments

Укравтодор візьметься за дороги в зоні відчуження ЧАЕС

Укравтодор візьметься за дороги в зоні відчуження ЧАЕС

Укравтодор бере на баланс дороги у Чорнобильській зоні відчуження. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Укравтодору, передає «ДС».

Зокрема, 220 км доріг у 30-кілометровій Чорнобильській зоні відчуження передадуть на баланс Служби автомобільних доріг у Київській області.

🌳Укравтодор бере на баланс дороги у Чорнобильській зоні відчуження 🛣 220 км доріг у 30-ти кілометровій Чорнобильській…

Опубліковано Укравтодор Понеділок, 12 жовтня 2020 р.

«У цьому році на баланс Укравтодор було прийнято кілька важливих об’єктів – в тому числі вулиці, які стануть обхідною Калуша та міст-новобудова у Чорноморську. Ключовий принцип – це дійсно мають бути об’єкти державного значення, які на цьому етапі є великим фінансовим викликом для місцевої влади», — зазначив керівник Укравтодору Олександр Кубраков.

За його словами, дороги у Зоні відчуження планують оновити за 2021-2023 роки.

«До трагедії ці дороги були частиною міжнародних маршрутів, зараз вони будуть забезпечувати, перш за все, туристичні потреби», — додав Кубраков.

Невдовзі розпочнеться комісійне обстеження стану доріг, на його основі та з урахуванням туристичних маршрутів визначать, які ремонтувати в першу чергу.

За інформацією Держагентства з управління зоною відчуження, з 2015 до 2019 року кількість туристів збільшилася з 8 до 120 тисяч, з них майже половина – іноземці.

Як писала «ДС», до Чорнобильської зони вперше за 100 років повернулися ведмеді.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}