Blog categories

Comments

УРЯДОМ ОПРИЛЮДНЕНО ПОСТАНОВУ ЩОДО РОЗВИТКУ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

УРЯДОМ ОПРИЛЮДНЕНО ПОСТАНОВУ ЩОДО РОЗВИТКУ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

На веб-сайті Кабміну нарешті оприлюднено постанову від 25.06.2020 № 560 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою серед іншого передбачається внесення змін до:

Державної цільовій економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018—2022 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 р. № 382;

Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету за програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 р. № 36 «Деякі питання дорожнього господарства».

Для ознайомлення з оновленими редакціями вищевказаних документів, у тому числі з оновленим переліком об’єктів, необхідно перейти безпосередньо до Змін за посиланням.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}