Blog categories

Comments

В УКРАЇНІ МАСОВО БУДУЮТЬ ДОРОГИ ДО КУРОРТІВ

В УКРАЇНІ МАСОВО БУДУЮТЬ ДОРОГИ ДО КУРОРТІВ

Найближчим часом повинні відкрити кілька відремонтованих доріг до Чорного і Азовського морів. У рамках програми «Велике будівництво» в Україні незабаром відкриються нові відремонтовані дороги до курортів на Чорному і Азовському морях, повідомляє Офіс президента в п’ятницю, 12 червня. 

Які саме дороги оновлять, розповів глава Укравтодору Олександр Кубраков. 

У першу чергу він назвав трасу Н-30, яка проходить по території Запорізької області і з’єднує Василівку і Бердянськ. Цю оновлену дорогу протяжністю 120 км відкриють в липні. 

«Міжнародна траса М-18, яка виводиться у Василівку із Запоріжжя, зараз повністю ремонтується. Йдуть роботи на всій ділянці. І вся вона буде приєднана до нормальної мережі доріг», — додав він. 

Також, за його словами, в липні заплановано початок ремонту дороги в Очаків. Триває ремонт доріг в Скадовськ на Херсонщині та Затоку в Одеській області. 

Ремонт доріг також триває і в інших туристичних регіонах. Зокрема, в цьому році планують зробити траси, які йдуть з Хмельницького в туристичний центр Кам’янця-Подільського та Сатанова. 

Ремонти тривають і в рамках проекту Малого карпатського кільця на території трьох західних областей країни, а також на дорогах Долина — Хуст та Н-13 (Львів — Самбір — Ужгород). 

Відзначимо, в цьому році в Україні на будівництво доріг можуть витратити близько 125 мільярдів гривень.

Джерело: korrespondent.net

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}