Blog categories

Comments

В УКРАЇНІ ПОЧАЛИ БУДУВАТИ ДОРОГИ ЗІ ШЛАКУ

В УКРАЇНІ ПОЧАЛИ БУДУВАТИ ДОРОГИ ЗІ ШЛАКУ

Автодорожні підприємства почали використовувати металургійні шлаки замість природного кам’яного щебеню під час будівництва та ремонту автодоріг.

На цей момент вже використано майже 30 тис. куб м металургійних шлаків. Про це в четвер, 25 червня, повідомило Державне агентство автомобільних доріг.

Загалом у 2020 році планується використати 482 тис. куб м металургійних шлаків у Харківській, Донецькій, Дніпропетровській і Запорізькій областях.Найбільший обсяг шлаків використовують у Дніпропетровській області — 373 тис. куб. м.

Відходи металургійного виробництва будуть застосовуватися на будівництві дороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. 

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури, Міністерство цифрової трансформації, Укравтодор, Нацкомзв’язку й українські інтернет-асоціації підписали меморандум про співпрацю для розвитку широкосмугового доступу до інтернету на автодорогах.

Джерело: korrespondent.net

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}