Blog categories

Comments

В Україні запустять цілодобовий ваговий контроль на дорогах

В Україні запустять цілодобовий ваговий контроль на дорогах

Міністр інфраструктури Криклій заявив, що захищати дороги від руйнування будуть інспектори Укртрансбезпеки, Нацполіція і СБУ

Найближчим часом на дорогах України будуть функціонувати 40 стаціонарних вагових комплексів для забезпечення захисту доріг від руйнування. На них будуть працювати інспектори Укртрансбезпеки спільно з Нацполіцією, а також під контролем СБУ. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час інспекції одного з таких комплексів на ділянці автодороги М-06 «Київ-Чоп».

«Наша мета — здійснювати цей контроль цілодобово. П’ять комплексів габаритно-вагового контролю вже працюють на дорогах навколо Києва в цілодобовому режимі. Аналогічна робота ведеться в Одесі, Умані, Миколаєві та інших містах. Найближчим часом 40 стаціонарних комплексів будуть працювати на дорогах України», — підкреслив міністр.

За його словами, на розгляд уряду також будуть внесені зміни, що передбачають залучення до роботи інспекторів Укртрансбезпеки представників місцевих органів влади. «Таким чином ми залучимо до цього процесу місцеві органи влади, тому що вони, зокрема, зацікавлені захищати свої дороги», — пояснив Криклій.

У Мінінфраструктури планують до кінця 2020 року запустити у всій Україні 54 комплекси автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування в русі»). На їхній базі також хочуть запустити систему автоматичного стягнення штрафів.

Джерело: Liga.net

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}