Blog categories

Comments

В «Укравтодорі» пояснили, коли можна проводити середній ремонт доріг

В «Укравтодорі» пояснили, коли можна проводити середній ремонт доріг

Це стосуватиметься усіх проєктів, реалізація яких розпочалась до 2022 року

Згідно з новими стандартами, в Україні з 1 січня 2022 року не проводяться поточні середні ремонти доріг. Утім це не стосується проєктів, які стартували до цієї дати, повідомив директор ДП «ДерждорНДІ» Артем Безуглий, передає кореспондентка MINTRANS.

«Якщо проєкт розпочато у минулих роках, то і перезатверджувати й коригувати його можна як поточний середній ремонт. Це дозволяє робити нормативна база», – сказав він.

Мова йде про такі випадки, коли проєктування та виконання поточного середнього ремонту, зокрема процедура закупівлі  послуг з розроблення проєктної документації або виконання робі почалось до 31 грудня 2021 року.

Однак, як наголосив Безуглий, згідно з рекомендацією Мінінфраструктури, роботи по об’єктах дорожнього будівництва, закупівлі пор яким розпочинаються з 1 січня 2022 року, пропонується класифікувати відповідно до вимог ДСТУ 8747:2012, в якому поточний середній ремонт не передбачається.

Що було раніше

  • «Укравтодор» планував відмовитися від поточного та середнього ремонтів доріг.

Джерело

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}