Blog categories

Comments

ВДА надіслала до центральних та регіональних органів влади резолюцію Західноукраїнського Форуму

ВДА надіслала до центральних та регіональних органів влади резолюцію Західноукраїнського Форуму

Всеукраїнська дорожня асоціація направила до Кабміну, Офісу Президента, Мінінфраструктури, Укравтодору та ОДА на розгляд резолюцію Західноукраїнського форуму «Розвиток та безпека місцевих доріг».

Нагадаємо, що Форум відбувся 5 грудня, 2019 року у м. Рівне. Співорганізатором Форуму виступила Рівненська ОДА. Під час заходу у формі відкритої платформи обговорили актуальні питання, пов’язані з управлінням автомобільними дорогами загального користування місцевого значення, і за результатами обговорення створено Резолюцію — кінцевий документ, який став логічним підсумком напрацювань Форуму.

У формуванні документа взяли участь 472 учасники заходу — Народні депутати України, представники профільних міністерств та центральних органів виконавчої влади, представники ОДА та мери міст, міжнародні фінансові організації, профільні громадські організації, наукові установи. З них 302 представники дорожнього бізнесу, приватні підприємства.

Пропозиції стосуються підвищенню ефективності реформи децентралізації автомобільних доріг, підвищенню ефективності управління ОДА автомобільними дорогами загального користування місцевого значення, та впровадження новітніх підходів до проектування, ремонту і будівництва автошляхів.

Ознайомитися з текстом резолюції можна за посиланням.

Наразі резолюція вже знаходиться на розгляді у органів влади врахування пропозицій, та для залучення Всеукраїнської дорожньої асоціації до участі у всіх заходах, дотичних до напрацювань.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}