Blog categories

Comments

ВДА представила резолюцію за підсумками І Всеукраїнської дорожньої конференції

ВДА представила резолюцію за підсумками І Всеукраїнської дорожньої конференції

14 березня 2019 року у Києві відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція, що дала початок конструктивному діалогу між бізнесом та владою.

За результатами широкого обговорення проблем та перспектив дорожньої галузі України учасниками І Всеукраїнської дорожньої конференції сформовано бачення розвитку дорожньої галузі, та відповідні пропозиції.

Основні напрацювання представлені за наступними критеріями:

  • сфера державної політики:
  • сфера публічних закупівель та перевірок;
  • сфера взаємодії бізнесу та влади.

Під час заходу представники органів державної влади озвучили ключові напрями з приводу того, як повинна розвиватися галузь. Дані пропозиції були переважно підтримані бізнесом, однак деякі питання все ж не отримали згоду бізнес-спільноти.

Резолюція — це документ, що зафіксував в собі консолідовану думку усього дорожнього ринку у вигляді конкретних пропозиції щодо перспектив розвитку дорожньої галузі. Всеукраїнська дорожня Асоціація у свою чергу буде орієнтуватися саме на ці положення у своїй подальшій роботі, зокрема і у контексті співпраці з органами державної влади.

«Нам вдалося не лише організувати широке обговорення існуючих проблем, а й почути спільну думку гравців ринку, і саме це допоможе правильно розставити ключові акценти у діяльності Всеукраїнської дорожньої Асоціації » , — Артем Гриненко, президент Всеукраїнської дорожньої Асоціації.

З повним текстом резолюції можна ознайомитись тут.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}