Blog categories

Comments

ВДА виступить незалежним експертом під час аудиту щодо грошей, витрачених у 2018 на місцеві дороги

ВДА виступить незалежним експертом під час аудиту щодо грошей, витрачених у 2018 на місцеві дороги

Найближчим часом Рахункова палата планує перевірити 11,5 млрд грн витрачених в 2018 році на місцеві дороги.

Аудит проводитиметься за міжнародними стандартами і з залученням по ч.6 ст. 8 Закону України «Про Рахункову палату» незалежних спеціалістів, в тому числі — Всеукраїнської дорожньої Асоціації.

«Дуже важлива справа, адже грошей на дороги, в тому числі місцеві сьогодні виділяють чимало, отже слідкувати за їх використанням конче необхідно. Залучення сторонніх експертів, на мою думку, дозволить провести даний аудит незалежно, чесно та об’єктивно.
Бувають випадки, коли через нерозуміння специфіки дорожніх робіт, контролюючи органи під час перевірок роблять не до кінця обґрунтовані та правильні висновки. Така ситуація як правило призводить до довгих, часто успішних судових процесів з оскарження результатів, що негативно відбивається як на контролюючих органах, так і на бізнесі.

Наголошую, що мета дорожньої Асоціації — захистити чесний бізнес, дати йому можливість навести контраргументи у випадку звинувачень, і, в цілому, вибудувати цивілізовану співпрацю між органами влади та бізнесом», — коментує Артем Гриненко, Президент Всеукраїнської дорожньої Асоціації.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}