Blog categories

Comments

«Велике будівництво» під загрозою. Митниця заблокувала фури з бітумом із Білорусі

«Велике будівництво» під загрозою. Митниця заблокувала фури з бітумом із Білорусі

На митному пункті Виступовичі, де проходить оформлення білоруських бітумів, утворився багатокілометровий затор із фур, які очікують розмитнення. Відео затору опублікував на сторінці в Facebook директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

«Для бітуму, який їде прямо на будівництво з температурою 150 градусів, таке розмитнення як смерть. Деякі машини стоять вже по 3-4 дні», – написав він і додав, що раніше розмитнення займало 3-4 години.

Куюн зазначив, що будівництво доріг на окремих ділянках вже зупинили. Також через затоварення може зупинити бітумну установку Мозирський НПЗ, на який припадає 40% постачання ресурсу на український ринок. «Своїми руками зупиняють своє ж «Велике будівництво» у розпал сезону», — підсумував Куюн.

LIGA.net звернулася за коментарем до державної митної служби. До моменту публікації на запит не відповіли.

8 вересня 2020 вступив у силу наказ Міністерства фінансів України від 17.06.2020 про затвердження порядку виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень. Згідно з документом, при транзитному переміщенні товарів транспортними засобами комерційного призначення необхідно надавати попередню митну декларацію.

Джерело: LIGA.NET

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}