Blog categories

Comments

«Виграють від цього всі»: у Зеленського анонсували масштабне будівництво

«Виграють від цього всі»: у Зеленського анонсували масштабне будівництво

Цілий ряд проєктів у 2021 році продовжить розпочате роком раніше тісну співпрацю державної влади і регіонів з розвитку інфраструктури України в рамках програми «Велике будівництво». Про це під час засідання Ради розвитку громад і територій сказав заступник голови Офісу президента України, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

За його словами, центральна та місцева влади в цьому році повинні перейти на новий рівень інфраструктурних проектів, а це значить оновити мінімум 4,5 тис. км доріг державного значення.

«Це наша з вами мета на цей рік. 2000 км доріг місцевого значення – саме тих, якими їздить більшість населення, які не проживають у великих обласних центрах. Побудуємо з вами нові і реконструюємо наявні школи, садки, спортивні об’єкти», – заявив Тимошенко, звертаючись до представників місцевого самоврядування.

Він також розповів про нові амбітні проєкти, які допоможуть удосконалити інфраструктуру українських регіонів. Йдеться про програму «Велика реставрація«, а також про розвиток регіональних аеропортів. За словами Тимошенко, вже в цьому році починається оновлення злітних смуг у Житомирі, Рівному, Чернівцях, Полтаві, Кривому Розі.

Особливу увагу буде приділено розвитку медичної інфраструктури: в 2021 році почнеться будівництво величезного медичного містечка в Краматорську, а також буде завершене постачання медичного обладнання і реконструкція 200 прийомних відділень у лікарнях по всій Україні.

«Найголовніше – це те, що здебільшого ми працюємо з вами разом. І коли у нас з вами все виходить, виграють від цього всі: центральна влада, місцева влада, а головне і найдорожче – виграють українці в кожному куточку нашої країни», – зауважив заступник голови ОПУ.

Як повідомляли новини «Сьогодні», «Укравтодор» у 2021 році планує оновити 20% основної мережі доріг і шукає джерела фінансування, які дозволять виконувати проєкти без додаткового навантаження на держбюджет. Стало відомо, де знайдуть гроші на проекти «Великого будівництва».

Джерело

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}